Portal_background_image

پيام تبريك بخشدارمركزي بمناسبت روز زنَ

پیام تبریک محمود احمدی درمنی بخشدارمرکزی بمناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و امام خمینی (ره)

پیام تبریک  محمود احمدی درمنی بخشدارمرکزی بمناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و امام خمینی (ره) 

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

(انا اعطیناک الکوثر)

سالروز ولادت باسعادت اسوه شگفت طهارت، آموزگار خوب شهادت، اسوه تقوی و معنویت حضرت فاطمه زهرا(س) یادآور جایگاه رفیع و مرتبت والای زن و مادر در فرهنگ اسلامی است.

حضرت فاطمه زهرا(س) شجره طیبه ای است که برکت وجودش، آبشخور دل های شیفته مؤمنانی است که در برهوت هستی در پی آب حیات می گردند.

او عطیه ای الهی است که در ژرفای اقیانوس فضایلش در توان ما نیست. جایگاه رفیع او خیره کننده دیدگان هر صاحب بصیرتی است که توان هر بیان و کلامی را از انسان می ستاند.

وجود مقدس زهرای مرضیه(س) در پیشگاه ذات اقدس متعال و ائمه‌ معصومین (ع) از عظمت و منزلت بی‌بدیلی برخوردار بوده و زندگی درخشان این بانوی بزرگوار، الگویی برای همه‌ انسان‌ها به ‌ویژه زنان مسلمان است.

اگر چه حیات زنان در ادوار مختلف تاریخ بشری تحولات و چالش های فراوانی را تجربه کرده است اما دین مبین اسلام با نگاه ارزشی به زن بر تمامی عقاید جاهلی پیرامون شخصیت و منزلت زنان خط بطلان کشید و ارزش و جایگاه او را عزت و حرمت بخشید.

با گذشت قرن ها انقلاب اسلامی به عنوان معجزه قرن و احیاگر ارزش های اسلامی بستر کمال زن را فراهم کرد و موجب شد تا بانوان ایران اسلامی با الهام از آموزه های فاطمی از یک بعد به عنوان محور تربیتی و مدیر فرهنگی خانواده مطرح شده و از بعد دیگر حضور فعال و سرزنده ای را در عرصه های گوناگون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی داشته باشند.

اینجانب ولادت دخت مکرم نبی گرامی اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) را به تمام مادران و بانوان سرافراز ایران ، تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم با پیروی از رهنمودهای مدبرانه مقام عظمای ولایت، نقش موثر زنان را در جوامع مختلف جهان را شاهد باشیم واز درگاه ایزد منان نیز صمیمانه برای مادران عزیز و بانوان شریف بخش مرکزی  و شهرستان  زرندیه تندرستی و شادکامی و توفیق خدمت بیشتر به این عزیزان رامسألت می نمایم.

محمود احمدی درمنی

بخشدار مرکزی زرندیه

 


دسته بندی

مسئول روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها